Zabiegi stomatologiczne

stomatologia wrocław

Od ponad 20 lat ze szczególną starannością, dbam o wysoką jakość wykonywanych przeze mnie zabiegów stomatologicznych. Dzięki temu, cieszę się ogromnym zaufaniem moich pacjentów, którzy cenią sobie kameralną i przyjazną atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.

Zabiegi z dziedziny stomatologii zachowawczej i endodoncji wykonuję, stosując nowoczesne i moim zdaniem najlepsze techniki. Nieustannie podwyższam moje kwalifikacje, aby zaoferować pacjentom nie tylko wysokie umiejętności zawodowe, ale i najnowsze technologie. W trakcie pracy, w razie konieczności, używam również Rentgena stomatologicznego, który jest częścią wyposażenia mojego gabinetu.

W celu zapewnienia nie tylko wysokiej estetyki wypełnień, ale i zachowania wysokiej trwałości wypełnień, korzystam ze sprawdzonych materiałów japońskich producentów GC i Kuraray, które od lat są obecne na naszym rynku. Do stosowania wyrobów tych firm przekonała mnie ich niezmiennie wysoka jakość. Dużą wagę przykładam do bezbolesnego leczenia pacjentów, starając się zapewnić im maksymalny komfort w trakcie leczenia.

W moim gabinecie oferuję kompleksowe leczenie zachowawcze, protetykę, endodoncję, profilaktykę oraz stomatologię estetyczną. Używam również skalera ultradźwiękowego, zapewniającego wysoką skuteczność w walce z płytką nazębną, która jest siedliskiem bakterii. Po zabiegu poleruję zęby specjalną pastą, aby wygładzić ich powierzchnię i opóźnić ponowne odkładanie się kamienia.

Nowością w mojej praktyce są licówki kompozytowe standardowe wykonywane w trzech rozmiarach, które możemy dostosować do zębów pacjenta. Są przezroczyste i neutralne w kolorze, więc odpowiedni odcień dobierany jest według kolornika. Obecnie na ten zabieg obowiązuje cena promocyjna - 600zł.